Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Cobbaert
litho uit 1952, met de hand gesigneerd en genummerd
oplage: 100 exemplaren
afmetingen: 15,50 cm x 11 cm
Starttijd | 16-12-2014 om 11:02 |
Eindtijd | 21-12-2014 om 11:07 |