Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Jan Cobbaert (1909-1995)
Titel: Compositie
Techniek: litho
Handgesigneerd: ja
Genummerd: 245/300
Afmetingen blad: 44 cm x 62 cm
Verzending (aangetekend en verzekerd): 15 euro
Starttijd | 2-4-2013 om 16:50 |
Eindtijd | 7-4-2013 om 16:50 |