Nadya Tolokonnikova - Handpainted Balaclava
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Bekend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (103/150), en met blindstempel van Rijkscentrum Frans Masereel in Kasterlee. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 65cm x 49cm (blad), 57cm x 40cm (beeld)
Conditie | Goed | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-5-2019 om 10:56 |
Eindtijd | 20-5-2019 om 19:30 |