Jan Cossaar, Dansende vrouwen, Gemengde techniek

Jan Cossaar, Dansende vrouwen, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!
Jan Cossaar, Dansende vrouwen, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Jan Cossaar, Dansende vrouwen, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Jan Cossaar, Dansende vrouwen, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Ko Cossaar (1874-1966)
TypeTekening / Aquarel

Bijzondere gemengde techniek door Jan Cossaar.

Voorstelling van twee dansende vrouwen.

Papier onder passepartout, zichtmaat 16x12, p.p.-maat 26x22

Gesigneerd r.o. 'J.Cossaar'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:24-06-2015 om 22:20
Eindtijd:01-07-2015 om 21:20
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland