Jan Cossaar - tekening inkt

Jan Cossaar  -  tekening inkt  kopen? Bied vanaf 1!

Jan Cossaar - tekening inkt

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 56,00

Jan Cossaar  -  tekening inkt  kopen? Bied vanaf 1!Jan Cossaar  -  tekening inkt  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ko Cossaar (1874-1966)
TypeTekening / Aquarel

Tekening in inkt door Cossaar, ingelijst in oud lijstje.

Afmetingen zichtbaar in passe partout; ca 10 x 14 cm.

Verzending in overleg. tarief;postnl

Dit item is verkocht voor 56,00

Starttijd:18-03-2014 om 15:31
Eindtijd:30-03-2014 om 16:36

Biedingen (12):

Tras
30 mrt. / 16:30
€ 56
wimsart
30 mrt. / 16:28
€ 51
Tras
30 mrt. / 16:28
€ 51
wimsart
30 mrt. / 16:27
€ 45
Tras
30 mrt. / 16:27
€ 40
wimsart
30 mrt. / 12:18
€ 30
kwant
27 mrt. / 21:24
€ 25
wimsart
27 mrt. / 21:24
€ 20
kwant
27 mrt. / 21:24
€ 15
wimsart
21 mrt. / 15:37
€ 10
HdB
21 mrt. / 15:37
€ 5
wimsart
18 mrt. / 17:18
€ 1