Jan Cremer - Buttons polaroid foto

Jan Cremer - Buttons polaroid foto kopen? Bied vanaf 70!
Jan Cremer - Buttons polaroid foto kopen? Bied vanaf 70!Jan Cremer - Buttons polaroid foto kopen? Bied vanaf 70!Jan Cremer - Buttons polaroid foto kopen? Bied vanaf 70!Jan Cremer - Buttons polaroid foto kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan Cremer (1940)
TypeFotografie
Jaartal1967
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 7 cm (h x b)
Lijst36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageUnicaat
Originele Jan Cremer polaroid foto in op maat gesneden passe partout
ConditieRedelijk

Zoals vaker bij oudere polaroids is ook hier de afbeelding iets vervaagd door de jaren heen

Starttijd:29-11-2022 om 19:46
Eindtijd:11-12-2022 om 19:34
Openingsbod € 70
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd