Jan Cremer - ets: Tulpe du Nora - met opdracht: Voor Rina (Berghuis) - Verkocht

Jan Cremer - ets: Tulpe du Nora - met opdracht: Voor Rina (Berghuis) kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - ets: Tulpe du Nora - met opdracht: Voor Rina (Berghuis) kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - ets: Tulpe du Nora - met opdracht: Voor Rina (Berghuis) kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - ets: Tulpe du Nora - met opdracht: Voor Rina (Berghuis) kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jan Cremer met de titel: Tulpe du Nora. Afmetingen blad: H39 x b28 cm. Afmetingen voorstelling: H14,5 x b14,5 cm. Nummer: EAP IV/IV. Conditie: in zeer goede staat. Met ondertitel: voor Rina. Rina = Rina Berghuis. Zij is de partner van wijlen Piet Clement. Van alle bladen grafiek, die in de drukkerij op de Prinsengracht ontstonden, ontving zij meestal nr. IV met de opdracht Voor Rina.

De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:14-09-2017 om 12:10
Eindtijd:25-09-2017 om 20:10
Johanne
23 sep. / 23:47
€ 150