Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen , mooi gelijst

Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen , mooi gelijst kopen? Bied vanaf 375!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, grote zeefdruk Harten/Tulpen met zeer frisse kleuren van Jan Cremer, hand gesigneerd, genummerd 127/200
Prachtig gelijst in licht houten BARTH-lijst met passepartout

Starttijd:27-12-2022 om 09:03
Eindtijd:05-01-2023 om 21:11
Openingsbod € 375
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier