Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996

Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996 kopen? Bied vanaf 199!Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996 kopen? Bied vanaf 199!Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996 kopen? Bied vanaf 199!Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Montagne Saint Victoire - 1996 kopen? Bied vanaf 199!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 75 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste litho van Jan Cremer uit 1996. Titel: Montagne Saint Victoire. Oplage: 100/200. Afmetingen incl lijst: H71.5 x b97.5cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b75cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: Cremer grafiek/prints 1956 - 1998, blz209.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in s-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. Verzenden kan ook, onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jan Cremer (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
97.5 cm
71.5 cm
75 cm
48 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:07
Eindtijd:25-09-2022 om 21:09
Openingsbod € 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier