FA. (1)

Jan Cremer La Luce di Toscana litho 1998 43/125 laatste aanbod!

Jan Cremer La Luce di Toscana litho 1998 43/125 laatste aanbod! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer La Luce di Toscana litho 1998 43/125 laatste aanbod! kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer La Luce di Toscana litho 1998 43/125 laatste aanbod! kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer La Luce di Toscana litho 1998 43/125 laatste aanbod! kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Arnout

7 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

De litho is compleet ingelijst in een oplage van 125

afmeting 49 x 64 cm

incl. lijst 65 x 80 cm

verzenden 15 euro

Starttijd:21-02-2015 om 08:49
Eindtijd:28-02-2015 om 08:49
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieNederland