Jan Cremer - landschap - Verkocht

Jan Cremer - landschap kopen? Bied vanaf 260!
Jan Cremer - landschap kopen? Bied vanaf 260!Jan Cremer - landschap kopen? Bied vanaf 260!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX/XXXV
Kleurrijke zeefdruk uit 1988 van Jan Cremer in perfecte staat!U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij onze galerie in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.

Dit item is verkocht voor 260,00
Starttijd:23-07-2019 om 16:49
Eindtijd:05-08-2019 om 21:50
Swoll
02 aug. / 11:43
€ 260