Jan Cremer - Litho, Tulpen

Jan Cremer - Litho, Tulpen kopen? Bied vanaf 100!

Jan Cremer - Litho, Tulpen

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Cremer - Litho, Tulpen kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Litho, Tulpen kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Litho, Tulpen kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage115/250

Kleurrijke litho door Jan Cremer in een oplage van 250 stuks.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2020 om 09:10
Eindtijd:02-08-2020 om 20:33

Biedingen (6):

Vegter
2 aug. / 20:05
€ 150
huibbrouwer
2 aug. / 20:03
€ 140
Vegter
2 aug. / 20:03
€ 130
huibbrouwer
2 aug. / 09:01
€ 120
Vegter
1 aug. / 17:52
€ 110
modernekunstonline
23 jul. / 09:16
€ 100