Jan Cremer - Litho: Winter - 1976

Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 225,00

Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - Litho: Winter - 1976  kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Jan Cremer uit 1976.  Titel: Winter. De litho is rechtsonderaan gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Nummer: IX/XX. Afmetingen blad: h77,5 x b57 cm. Afmeting voorstelling: H68,5 x b52 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. LInks boven zit in het witte gedeelte een oneffenheid in het blad. Dit valt bij het inlijsten volledig onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:12-01-2017 om 21:41
Eindtijd:22-01-2017 om 21:41

Biedingen (5):

wardblomjous
22 jan. / 21:32
€ 225
kudamati
22 jan. / 21:28
€ 205
wardblomjous
22 jan. / 20:00
€ 195
kudamati
22 jan. / 19:27
€ 185
wardblomjous
21 jan. / 21:38
€ 175