JAN CREMER LITHO - Verkocht

JAN CREMER LITHO kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

JAN CREMER LITHO kopen? Bied vanaf 100!JAN CREMER LITHO kopen? Bied vanaf 100!JAN CREMER LITHO kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

MOOIE LITHO VAN CREMER MET DE TITEL: GOBI

GROOT FORMAAT VAN 90 X 50 CM

GESIGNEERD MET POTLOOD DOOR CREMER ZELF.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:08-01-2015 om 09:41
Eindtijd:18-01-2015 om 09:41
kleurrijkekunstfriesland
13 jan. / 11:16
€ 100