Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara

Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!
Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Schitterende originele litho van Jan Cremer

Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.

Nummer: 253/300

Datering: '90
Titel: Ara.
Het werk verkeerd in uitstekende conditie en wordt geleverd inclusief omlijsting.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd.

Starttijd:17-09-2022 om 12:23
Eindtijd:25-09-2022 om 20:53
Openingsbod € 290
ObjectlocatieOss,  Nederland
VerzendingWereldwijd