Jan Cremer - Provence II

Jan Cremer - Provence II kopen? Bied vanaf 200!

Jan Cremer - Provence II

Verkoopprijs: € 160,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan Cremer - Provence II kopen? Bied vanaf 200!Jan Cremer - Provence II kopen? Bied vanaf 200!Jan Cremer - Provence II kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Mat87

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen53.5 cm x 75.5 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage164/250

Deze zeefdruk is één van de mondiale landschappen die Cremer op zijn karakteristieke wijze aan het doek of papier heeft toevertrouwd.Genummerd 164/250 en met potlood gesigneerd: 'Cremer 89'.

De afmeting van de zeefdruk is ongeveer 53,5 x 75,5 cm. De zeefdruk is ingelijst in een metalen lijst met afmeting 72,5 x 94,5 cm. Werk kan worden afgehaald of in overleg worden bezorgd. De verzendkosten zijn daarbij voor rekening van de koper.

Dit item is verkocht voor 160,00

Starttijd:07-01-2019 om 20:19
Eindtijd:23-01-2019 om 17:39

Th1967
23 jan. / 16:32
€ 160