Jan Cremer - Red Ribbon Tulipe (prachtig gelijst!) - Verkocht

Jan Cremer - Red Ribbon Tulipe (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

550 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Jan Cremer (1940)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst82 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele zeefdruk “Red Ribbon Tulipe” - Jan Cremer  door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 11/125 in robuuste blanke houten lijst, kan zo aan de muur!  Het oplagenummer op de foto wijkt af van het hier aangebodene.
Het werk is nooit eerder opgehangen geweest; het is nog met plastic geseald.

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 09:20
Eindtijd:18-05-2022 om 22:26
JoseeM
18 mei / 21:05
€ 325