In nieuwstaat verkerende zeer grote zeefdruk van jan cremer getiteld;strada rosso oplagenummer;54/150
gesigneerd genummerd en gedateerd door jan cremer. het werk is nooit ingelijst geweest
het item is op te sturen afhalen kan in eindhoven eventueel bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 0,35/km.
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00