Jan Cremer - Tulipe Germania, aquatint ets - Verkocht

Jan Cremer - Tulipe Germania, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Cremer - Tulipe Germania, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!Jan Cremer - Tulipe Germania, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!Jan Cremer - Tulipe Germania, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIV
Prachtige, karakteristieke ets van Jan Cremer.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’96), genummerd (EAP I/IV) en met opdracht “voor Rina” (=Rina Berghuis, de partner van wijlen Piet Clement, de drukker).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 39cm x 28cm (blad), 16cm x 15cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 18:24
Eindtijd:04-02-2023 om 21:04
mathiasza
29 jan. / 20:47
€ 95