Jan Cremer - Tulpen

Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 82 cm (h x b)
Lijst86 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage76/200
Zeefdruk met mooie voorstelling van Tulpen.

Starttijd:26-09-2022 om 14:10
Eindtijd:09-10-2022 om 22:19
Openingsbod € 150
ObjectlocatieMook of Den Bosch,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie