Jan Cremer, zeefdruk, Tulip '92'

Jan Cremer, zeefdruk, Tulip '92' kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  joostkreulenkunstzaken

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Tulip '92'
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: bladmaat 70x50; ingelijst 100x80
Oplage: 145/250
Gesigneerd: Ja, handgeschreven CREMER '92'
Materiaal: Zeefdruk
Ingelijst:  Fraai ingelijst in brede ( 6 cm) zilverkleurige houtenlijst
Conditie: In zeer goede staat, kan direct worden opgehangen

Starttijd:01-12-2014 om 16:59
Eindtijd:15-12-2014 om 16:59
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland