Jan Cremer: Zeefdruk, Tulipe Funny Ardant

Jan Cremer: Zeefdruk, Tulipe Funny Ardant kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer: Zeefdruk, Tulipe Funny Ardant kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer: Zeefdruk, Tulipe Funny Ardant kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst in goudkleurige lijst , zeefdruk (ca 50 x 65 cm) op geschept papier, handgesigneerd, nr 223/250 (zie ingelijst exemplaar)

Bij voorkeur ophalen, eventueel bezorgen in overleg i.v.m. kosten.

Starttijd:18-09-2014 om 16:53
Eindtijd:25-09-2014 om 16:53
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNederland