Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst

Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 56.5 cm (h x b)
Lijst84 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/80
Humoristische voorstelling met vrouwelijk naakt, van kunstenaar Jan Cremer. Deze litho is afkomstig uit de originele druk uit 1975

Er zit wat vuil achter de glasplaat met name op het witte kader in de onderste hoeken. Echter de voorstelling is in zeer goede staat, enkel een blauw streepje in de linker benedenhoek, dit is naar alle waarschijnlijk een foutje afkomstig uit het drukproces. (Zie detailfoto's)

Jan Cremer (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (351)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (688)
63 cm
84 cm
56.5 cm
77 cm
Starttijd:25-01-2023 om 09:30
Eindtijd:05-02-2023 om 20:08
Openingsbod € 400
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier