Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 - Verkocht

Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 kopen? Bied vanaf 349!

Verkoopprijs: € 349,00

Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 kopen? Bied vanaf 349!Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 kopen? Bied vanaf 349!Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 kopen? Bied vanaf 349!Jan Cremer - zeer grote ingelijste zeefdruk: Hunted Eagle - 1988 kopen? Bied vanaf 349!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 70 cm (h x b)
Lijst123 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage236/300

Grote ingelijste zeefdruk van Jan Cremer. Titel: Hunted Eagle. Jaar: 1988. Nummer: 236/300. Afmetingen incl. lijst: H123,5 x b91,5 cm. Afmetingen werk: H81 x b70 cm. Conditie: In goede staat.​.  De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Verzending:

Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruit betaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook bezorgd worden met een kleine betrouwbare koerier voor 47,50 euro binnen Nederland en 87,505 euro voor België (Vlaanderen).

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(35)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
91.5 cm
123 cm
70 cm
81 cm
Dit item is verkocht voor 349,00
Starttijd:31-01-2019 om 20:15
Eindtijd:07-02-2019 om 20:27
guy1952
07 feb. / 18:43
€ 349