Jan Cremer -gesigneerde, gedateerde en genummerde kleurenoffset,1988 - Verkocht

Jan Cremer -gesigneerde, gedateerde en genummerde kleurenoffset,1988 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Cremer -gesigneerde, gedateerde en genummerde kleurenoffset,1988 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer -gesigneerde, gedateerde en genummerde kleurenoffset,1988 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Gobi Nr. II
Jan Cremer
kleurenoffset
1988
92 x 52 cm
oplage 200

Destijds uitgegeven als prijs tijdens het International Documentary Film Festival Amsterdam (IDFA) 1988.

(zie oeuvrecatalogus CREMER Grafiek/Prints 1956-1998, pag.123)

Verzendkosten (15 euro). Wordt in koker verzonden.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:27-02-2014 om 13:10
Eindtijd:06-03-2014 om 13:10
Dinah
05 mrt. / 12:35
€ 100