Jan Cremer Groot Litho op zwaar papier Ingelijst - Verkocht

Jan Cremer  Groot Litho op zwaar papier Ingelijst kopen? Bied vanaf 260!

Verkoopprijs: € 260,00

Jan Cremer  Groot Litho op zwaar papier Ingelijst kopen? Bied vanaf 260!Jan Cremer  Groot Litho op zwaar papier Ingelijst kopen? Bied vanaf 260!Jan Cremer  Groot Litho op zwaar papier Ingelijst kopen? Bied vanaf 260!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooi Litho van Jan Cremer. Zonder titel.

Handgesigneerd , Genummerd 45 van 150

Professioneel ingelijst in aluminium lijst afm 133 bij 84 cm

Kan zo aan de muur.

Uitsluitend ophalen in Ruurlo  i.v.m. de afmetingen en glasbreuk.

Dit item is verkocht voor 260,00
Starttijd:03-12-2015 om 10:55
Eindtijd:17-12-2015 om 10:55
Kasabian
11 dec. / 10:13
€ 260