JAN CREMER LITHO GOBI 2 - Verkocht

JAN CREMER  LITHO GOBI 2 kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

MOOIE LITHO OP GLANZEND PAPIER. ZEER GROOT FORMAAT VAN 90 X 50 CM.

UITERAARD GESIGNEERD MET DE HAND DOOR CREMER ZELF.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:20-04-2017 om 11:19
Eindtijd:30-04-2017 om 20:19
LouiseS
24 apr. / 00:08
€ 125