Jan Davio - geen titel - Verkocht

Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Jan Davio - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tippiebreukel

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan Davio (1914-1975)
Jaartal1948
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herfststilleven van Jan Davio, pasteus geschilderd. Jan Davio woonde en werkte in Amsterdam.
Hij kreeg adviezen van D.W. Bekking. Davio was schilder, tekenaar en aquarellist. Hij was lid van de Federatie v. B'.B.K en 'De Kring' te Delft.

Het schilderij is gesigneerd linksonder en zit in de originele lijst

De charme van het schilderij ligt in de vlotte manier waarop het geschilderd is en het aparte kleurgebruik: het blauw/groen dat hij gebruikt voor schaduwen.

Doek en lijst in zeer goede conditie. Kan zo opgehangen worden.

Jan Davio (1914-1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  tippiebreukel

Lid sinds 2020
1 verkochte items
60.5 cm
50.5 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 14:30
Eindtijd:12-09-2020 om 12:33
takamine
11 sep. / 23:55
€ 25