Jan de Beus - ABSTRACTE FIGUREN / OLIEVERF KARTON / 53x73cm - Verkocht

Jan de Beus - ABSTRACTE FIGUREN / OLIEVERF KARTON / 53x73cm kopen? Bied vanaf 225!
Jan de Beus - ABSTRACTE FIGUREN / OLIEVERF KARTON / 53x73cm kopen? Bied vanaf 225!Jan de Beus - ABSTRACTE FIGUREN / OLIEVERF KARTON / 53x73cm kopen? Bied vanaf 225!Jan de Beus - ABSTRACTE FIGUREN / OLIEVERF KARTON / 53x73cm kopen? Bied vanaf 225!
  • Jan de Beus (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Jan De Beus (°1958).
Abstracte figuren.
Olieverf op papier, op karton gemonteerd.
Niet gesigneerd.
Ex-Collectie ABN Amro Bank.
Afmetingen werk: 49x69cm.
Afmetingen karton: 53x73cm

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Jan de Beus (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (25)

545 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
73 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 19:17
Eindtijd:06-03-2020 om 22:30
Hans1958
06 mrt. / 22:17
€ 225