Jan de Beus - handgekleurde ets : Salome III - 2000

Jan de Beus - handgekleurde ets : Salome III - 2000 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 65,00

Jan de Beus - handgekleurde ets : Salome III - 2000 kopen? Bied vanaf 55!Jan de Beus - handgekleurde ets : Salome III - 2000 kopen? Bied vanaf 55!Jan de Beus - handgekleurde ets : Salome III - 2000 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Jan de Beus (1958)
Jaartal2000
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/20
Handgekleurde ets van Jan de Beus uit 2000. Het werk is rechtsonder gesigneerd.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Jan de Beus (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
21 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:31-01-2019 om 13:12
Eindtijd:04-02-2019 om 21:37

Biedingen (2):

pdebeen88
1 feb. / 21:10
€ 65
StudioTasman
1 feb. / 10:36
€ 55