Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 26 x 19 cm (h x b) |
Passe-partout | 41 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Twee composities van Corneille bij een gesigneerde tekst van Bert Schierbeek, uit de uitgave Een schedel vol stem (1991). Driemaal zeefdruk op geschept papier in afzonderlijke smetteloze, zuurvrij passe-partouts (3x). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 102cm x 34cm (drie naast elkaar, minimaal), 41cm x 34cm (per passe-partout)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-12-2023 om 15:32 |
Eindtijd | 1-1-2024 om 22:48 |