Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970

Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan de Leeuw (1908-1988)
Jaartal1970
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het papier is deels bevestigd op karton, 18x13 cm.

Gemengde techniek, mogelijk alleen inkt.

Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant v h karton.

Geplaatst achter passepartout.

Achter glas, in een taps toelopende zwarte aluminium lijst (enige krasjes).

in goede gebruikte staat.

Jan de Leeuw (1908-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1508 verkochte items
Alle items van deze verkoper (138)
33 cm
33 cm
13 cm
18 cm
Starttijd:14-11-2022 om 00:55
Eindtijd:28-11-2022 om 20:56
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland