Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen

Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!Jan de Leeuw - Compositie no 6 - 1963 - gouache op papier - BKR Bergen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Jan de Leeuw (1908-1988)
Jaartal1963
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen35.5 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst58.5 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Bergen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362838)

ConditieRedelijk

Het werk heeft veel kleine gebreken, allen op zich amper het vermelden waard, maar geven als geheel wel een aangetaste indruk.

Jan de Leeuw (1908-1988)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
43.5 cm
58.5 cm
18.5 cm
35.5 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:28-01-2019 om 14:08
Eindtijd:10-02-2019 om 22:08

Engel1969
10 feb. / 22:02
€ 20