Jan Deckwitz - De Crommen - Ye - Verkocht

Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!
Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!Jan Deckwitz - De Crommen - Ye kopen? Bied vanaf 15!
  • Jan Deckwitz (1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.5 cm x 38 cm (h x b)
Lijst40 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
gemengde techniek : pen , O.I. inkt , penseel,  waterverf.
zeer licht :  toevoeging van kleur.
het grafische element van het landschap overheerst.
verrassend en spannend ingelijst.
Rond Krommenie.

Jan Deckwitz (1939)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tolomeus

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
58.5 cm
40 cm
38 cm
9.5 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2023 om 10:57
Eindtijd:25-01-2023 om 21:41
Rijke01
25 jan. / 18:04
€ 15