Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 1973 |
Drager | Board |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het wer verkeerd in goede conditie met licht ouderdomssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Ruinen, Nederland |
Starttijd | 9-5-2022 om 9:26 |
Eindtijd | 28-8-2022 om 9:52 |