Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam

Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
  • Jan den Hengst (1904-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
Lijst48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige Aquarel "Torensluis te Amsterdam"

van Johannes Gerardus den Hengst  [1904-1983]

Johannes Gerardus (Jan) den Hengst, geboren 19-05-1904 in Delft en overleden 26-01-1983 in Amsterdam, schilder, tekenaar, aquarellist, tuinarchitect.
Hij was autodidact en woonde en werkte in Delft tot 1930, daarna in Hilversum. Vestigde zich in 1954 in Amsterdam. Schildert, aquarelleert en tekent in impressionistische trant landschappen, stadsgezichten, bloemen en stillevens. Was lid van de kunstenaarskringen Arti et Amicitiae en St.Lucas in Amsterdam en van het Amersfoorts Kunstenaars Genootschap (A.K.G.).
(bron: Lexicon Pieter A. Scheen en C.A. Scharten).

In zeer goede staat , lijst heeft zijn lichte plekjes  met passe partout

AFMETINGEN  =   met lijst totaal = 48 x 65 cm     werk = 30 x 46 cm

===================================================
VERZENDKOSTEN = nederland  =  7,25  euro   of   AFHALEN

Starttijd:20-06-2022 om 09:39
Eindtijd:03-07-2022 om 19:33
Openingsbod € 110
ObjectlocatieEtten-Leur,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland