FA. (3)

Jan den Hengst - Spaarne Haarlem

Jan den Hengst - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 150!
Jan den Hengst - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 150!Jan den Hengst - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 150!Jan den Hengst - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Jan den Hengst (1904-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 47 cm (h x b)
Lijst55 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
nr B181
Kunstenaar: Jan den Hengst
Techniek: aquarel
Voorstelling: Spaarne Haarlem
Gesigneerd:  rechtsonder, aldaar ook locatie Spaarne Haarlem vermeld
schilderij is inclusief lijst (zie foto)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Hier en daar foxing.

Jan den Hengst (1904-1983)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
67.5 cm
55 cm
47 cm
33.5 cm
Starttijd:24-07-2018 om 14:54
Eindtijd:07-08-2018 om 19:50
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier