Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar: Jan den Hengst
Techniek: aquarel
Voorstelling: Torensluis Amsterdam
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): bm 35 x 48 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Afmetingen lijst: 54 x 68 cm
A9765
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 17-3-2017 om 13:38 |
Eindtijd | 25-3-2017 om 21:38 |