Jan Derksen Staats - Slapende kat - Verkocht

Jan Derksen Staats - Slapende kat kopen? Bied vanaf 20!
Jan Derksen Staats - Slapende kat kopen? Bied vanaf 20!Jan Derksen Staats - Slapende kat kopen? Bied vanaf 20!Jan Derksen Staats - Slapende kat kopen? Bied vanaf 20!Jan Derksen Staats - Slapende kat kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Derksen Staats (1897-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12 cm x 19 cm (h x b)
Passe-partout33.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Derksen Staats (1897-1974)

Het grootste deel van zijn leven woonde Jan Derksen Staats in Groningen. Daar hebben generaties Stadjers tekenles van hem gehad. Derksen Staats werkte als docent aan de vroegere Handels HBS (nu het Heymans College), de Kweekschool in de Pelsterstraat en de meisjes HBS in de Hofstraat. Zijn leerlingen liepen weg met hem. "Hij was een formidabele leraar. Hij gaf bij zijn tekenlessen een stuk opvoeding dat erg insloeg bij zijn leerlingen", vertelde een van hen na zijn overlijden in 1974 aan het Nieuwsblad van het Noorden.

Door het dunne papier wel waar bobbels maar verder een keurig zuurvrij passe-partout om

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Hurmy
FA. (1)

Lid sinds 2019
9 verkochte items
33.5 cm
33.5 cm
19 cm
12 cm

ObjectlocatieGroningen ,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd23-2-2020 om 22:06
Eindtijd8-3-2020 om 20:54