Jan Dik (1887-1956). Gesigneerd. Het stadhuis van Hilversum. Aquarel. Afmeting zonder lijst 20x14 cm. Inclusief lijst 32x26 cm. De aquarel is in redelijke staat. Het papier is licht gebruind.
Jan Dik (1887-1956). Woonde en werkte in Amsterdam, Brussel, Londen en Laren. Leerling van H. Ellens en K. Van Leeuwen. Schilderde, tekende, etste en lithografeerde maar was ook zeer bekend en goed restaurateur van schilderijen (Bron: Scheen).
Redelijk
De aquarel is in redelijk goede staat. Het papier is licht gebruind.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den bosch, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00