Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot)

Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1800!

Verkoopprijs: € 1.600,00

Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1800!Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1800!Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1800!Jan Eversen - Olieverf op doek, Gieterij Stork Hengelo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1800!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Jan Eversen (1906-1995)
Jaartal1954
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen73.5 cm x 98.5 cm (h x b)
Lijst91 cm x 116.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot en zeer gedetailleerd werk door Jan Eversen, verbeeldend het interieur van de Gieterij Stork te Hengelo. Het doek is in zeer goede staat. Bovenin langs de lijst zit een klein putje in het doek, welke vakkundig is geretoucheerd.

In de veiling staan momenteel ook andere werken van Eversen, welke studies zijn geweest voor dit werk. U kan deze vinden onder ''Jan Eversen'' of door te zoeken op ''Gieterij Stork''.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs bij een opbrengst van 3.000,- euro exclusief BTW of meer, en inclusief toeslag. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Administratieve code:

QQBF

Het doek is in zeer goede staat. Bovenin langs de lijst zit een klein putje in het doek, welke vakkundig is geretoucheerd.

Dit item is verkocht voor 1.600,00

Starttijd:08-01-2019 om 16:07
Eindtijd:21-01-2019 om 08:37

Eugenie
20 jan. / 21:40
€ 1600