Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd. - Verkocht

Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Jan Forrer (1925-1993)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Zeer fraaie steendruk op RIVES 250 grams Velin papier van Jan Forrer uit 1993.

Afmeting blad 29 x 20 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd 17/30

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 07:28
Eindtijd:13-05-2022 om 21:13
Zandeemg
11 mei / 21:01
€ 20