Jan Franken - 4 personnages

Jan Franken - 4 personnages kopen? Bied vanaf 500!
Jan Franken - 4 personnages kopen? Bied vanaf 500!Jan Franken - 4 personnages kopen? Bied vanaf 500!Jan Franken - 4 personnages kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  vanIEPER1946
FA. (1)

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Jan Franken (1878-1959)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 53 cm (h x b)
Lijst69 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi tijdsbeeld , mid jaren ‘50
Zie de kleding
Werken van hem in musea

Mooie mat-zwarte lijst

Starttijd:10-08-2020 om 20:37
Eindtijd:23-08-2020 om 21:16
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieAmsterdam , Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa