Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1930 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23.5 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het kunstwerk zit achter glas en de randen zijn mogelijk wat verkleurd geraakt. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Heiloo, Nederland |
Starttijd | 29-8-2023 om 17:51 |
Eindtijd | 7-9-2023 om 21:11 |