Jan Gerard Smits - C3061, stadsgezicht Amsterdam - Verkocht

Jan Gerard Smits - C3061, stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 1250!
Jan Gerard Smits - C3061, stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 1250!Jan Gerard Smits - C3061, stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 1250!Jan Gerard Smits - C3061, stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 1250!
  • Jan Gerard Smits (1823-1910)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 61 cm (h x b)
Lijst58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3061
JG Smits,
olie op doek, stadsgezicht Amsterdam
doekmaat, 40 x 61 lijstmaat 58 x 77 cm

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

staat doek: oppervlaktevervuiling en iets verslapt door de tijd, scheurtje midden/ staatlijst: licht slijtschade en oppervlaktevervuiling door de tijd

Jan Gerard Smits (1823-1910)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
77 cm
58 cm
61 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 1.250,00
Starttijd:07-04-2019 om 14:59
Eindtijd:21-05-2019 om 12:47
Marian1985
19 mei / 14:58
€ 1250