Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam - Verkocht

Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!Jan Gerard Smits - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 1000!
  • Jan Gerard Smits (1823-1910)
Periode1800 t/m 1899
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 85 cm (h x b)
Lijst76 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De Montelbaanstoren in Amsterdam

Donker bruine ornamentslijst

Signature J.G. Smits rechtsonder

beginnende fijne niet storende craquelures.

Jan Gerard Smits (1823-1910)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  henkoverweg55

Lid sinds 2021
1 verkochte items
106 cm
76 cm
85 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-07-2021 om 14:29
Eindtijd:12-10-2021 om 16:12
Theo1957
12 okt. / 16:00
€ 1000