Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen - Verkocht

Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!
Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!Jan Gerard Smits - Schepen op de Waal voor Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Gerard Smits (1823-1910)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1895
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening, gezicht op Nijmegen, gemaakt door Jan Gerard Smits ( den Haag 1823 -den Haag 1910) op 24 september 1895.
Voor zijn tekeningen en schilderijen doorkruisde hij het hele land op zoek naar aantrekkelijke steden en landschappen.
Werk van hem in vele collecties o.a. in het Rijksmuseum.
Smits was een leerling van Salomon Verveer.

Jan Gerard Smits (1823-1910)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  verve

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
49 cm
39 cm
29.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2021 om 22:23
Eindtijd:16-09-2021 om 21:17
frank1966
16 sep. / 20:28
€ 80