Jan Gerritsen: 3 etsen van Borculo - Verkocht

  • Jan Gerritsen (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(6-6-1)

3 Etsen van Jan Gerritsen, waarschijnlijk allemaal (omgeving) Borculo.

Titel: 3 etsen
Jaartal: 1972 en 2x onbekend
Afmetingen: 17,5cm x 12cm - 14cm x14cm - 15cm x 10cm
Gesigneerd: Ja met potlood (3x)
Ingelijst: In Passepartout

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat, de passepartouts zijn wel vergeeld, maar het werk is eenvoudig er uit te halen.

Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 7 euro, aangetekend of 2 euro portokosten op eigen risico (Zonder passepartout). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Jan Gerritsen (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (670)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-08-2011 om 21:09
Eindtijd:29-08-2011 om 21:09
gjnijlandjr
27 aug. / 20:12
€ 20