Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes - Verkocht

Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!Jan Giesen - 3 SCHEV. Vrouwtjes kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jan Giesen (1900-1983)
Jaartal1930
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Giesen, Johannes Theodorus (1900-1983)

Kwalificaties : aquarellist, beeldhouwer, etser, glasschilder, graficus, schilder, tekenaar, vervaardiger van houtsnedes

Geboren Den Haag 1900-11-15 - Overleden Den Haag 1983

Opleiding Haags Tekeninstituut Bik en Vaandrager

Akademie van beeldende kunsten (Den Haag)

Werkzaam in Den Haag,  Oost-Souburg (Vlissingen) Vlissingen 1921 - 1922

docent aan de Burgeravondschool en de Avondschool voor Handwerkslieden

Den Haag 1922 - 1966

In goede staat

Jan Giesen (1900-1983)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
13.5 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-11-2020 om 15:42
Eindtijd:24-11-2020 om 20:57
94262
24 nov. / 19:40
€ 50