Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!
  • Jan Groenestein (1919-1971)
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 100.5 cm (h x b)
Lijst115 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan (Johannes Maria) Groenestein (1919 - 1971) beeldhouwer, monumentaal kunstenaar, wandschilder, plafondschilder, ontwerper, schilder, pentekenaar, pastellist, aquarellist, vervaardiger van mozaïek, lithograaf, etser. Opleiding Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers (Amsterdam), Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).

Werk is onderdeel van de BKR. Lijst heeft gebruikssporen.

Jan Groenestein (1919-1971)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
120.5 cm
115 cm
100.5 cm
95 cm
Sluit over 13d 5u 21m 59s
Openingsbod€ 890
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:27-09-2022 om 13:07
Eindtijd:11-10-2022 om 22:56